Co u nás můžete dělat    Tipy na výlety                                      Ceníky služebKontakty                            Zpět
  
• Co u nás můžete dělat •

Jestliže si budete chtít užít klidu a krásy přírody a jste vášnivými houbaři, rybáři, cyklisty a nebo se jen rádi procházíte po okolí, nebo památkách, tak se u nás určitě nudit nebudete.
Houbařský ráj

Lesy v okolí Mohelna jsou plné malých, malinkých, velkých a obrovských hub. Každý kdo nás navštíví v období houbařské sezóny, tak by rozhodně neměl ráno zahálet.( Mohl by přijít o pár plných košíků.)


Rybáři si přijdou na své

Každý rybář, který vlastní prut a rybářský lístek, by si je měl vzít sebou. Na řekách Jihlavě a Oslavě se ryby chytají přímo samy. Nevěříte? ... Vyzkoušejte. Ale i ten kdo nevlastní prut ani lístek si může zachytat na soukromém revíru v Ivančicích (vybavení zapůjčují).
Také je možno rybařit na Dalešické a Mohelenské přehradě a blízkých rybnících. Voda v řece Jihlavě je tak čistá že v ní žijí raci.


Pro milovníky skálolezectví blízké skály "Baby".

Pro milovníky piva

Nedaleký pivovar z filmových Postřižin v Dalešicích s muzeem Rakousko-Uherského pivovarnictví. Dále pak zámecký pivovar v Oslavanech.


Cyklostezky

Možnost zapůjčení horských kol a elektrokola z naší "žluté flotily". V sezóně jezdí cyklobus z Brna. www.idos.cz

Pro podrobný popis Pivovarské, Hornické, Energetické, Mlynářské a Templářské stezky
klikněte na tento odkaz: popis cyklostezek